Tvoríme spolu aj v lete

Spolu tvoríme, spolu rastieme – aj v lete.


Letné prázdniny sú tu a s nimi prichádza aj výzva, ako zmysluplne vyplniť čas vašim deťom. Mnoho rodičov čelí tlaku z množstva povinností a často nemajú dostatok času venovať sa svojim deťom tak, ako by si priali. Deti trávia dni v letných táboroch alebo pred obrazovkami a rodičia hľadajú spôsoby, ako kvalitne stráviť spoločné chvíle.

Preto ak chcete...

 • tráviť zmysluplný čas s deťmi počas letných prázdnin mimo obrazoviek,
 • deťom poskytnúť možnosti na aktívne a tvorivé trávenie času vonku,
 • podporiť detskú fantáziu a kreativitu cez jednoduché a zábavné aktivity,
 • naučiť deti nové zručnosti, ktoré im pomôžu v ich osobnom raste,
 • posilniť rodinné väzby prostredníctvom spoločného tvorenia a objavovania,
 • zlepšiť komunikáciu s deťmi prostredníctvom spoločných projektov,
 • premeniť  letné dni na nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu,
 • deťom umožniť samostatne pracovať na projektoch a rozvíjať ich nezávislosť,
 • poskytnúť deťom kreatívne alternatívy vonku k digitálnym aktivitám,
 • deťom ukázať krásu a zábavu tvorenia s prírodnými materiálmi a byť spolu v prírode...
 • Je tu pre vás Veľký balík tvorivých aktivít na leto, ktorý obsahuje:

  • 40 jedinečných aktivít zameraných na letné obdobie, ktoré inšpirujú deti na tvorenie v prírode a mimo domova.
  • Jednoduché a zábavné návody, ktoré rodičom pomáhajú tráviť čas so svojimi deťmi zmysluplne a posilňovať vzájomné vzťahy.
  • Kreatívne a aktívne činnosti, ktoré podporujú detskú fantáziu, spoluprácu a zlepšujú komunikáciu medzi rodičmi a deťmi.


  Volám sa Lucka Konečná a som zakladateľkou Tvorivých herničiek

  Som zakladateľkou Tvorivých herničiek, projektu, ktorý vznikol z túžby prinášať deťom radosť a tvorivú slobodu. Po odchode z korporátneho sveta som sa rozhodla venovať svoj čas a energiu tomu, čo mi prináša skutočnú spokojnosť – tvoreniu s deťmi.


  Ako matka troch detí som pozorovala, aké dôležité je pre ne mať priestor, kde môžu slobodne tvoriť a experimentovať. Videla som, ako tvorenie zlepšuje ich sebavedomie a šťastie. Spoločne sme vytvorili krásne chvíle, kde sa dokázali uvoľniť a vyjadriť svoje emócie prostredníctvom umenia.

  Vďaka tejto skúsenosti som začala organizovať kurzy zážitkového tvorenia a tvorivé workshopy aj pre iné deti a ich rodičov. Vidím, ako tieto aktivity otvárajú detské srdcia a mysle, ako rastie ich sebavedomie a zručnosti. Za tri roky som viedla vyše 100 lekcií a zhruha 20 tématických workshopov, ktoré obohatili viac ako 200 detí a ich rodičov.

  Vytvorila som aj online program Tvorivé herničky na doma, aby mohli deti a rodičia tvoriť v pohodlí svojich domovov. Súčasťou tohto programu je aj Veľký balík tvorivých aktivít na leto, ktorý má motivovať deti a ich rodičov stráviť spoločné chvíle vonku. Môj cieľ je otvoriť vlastný ateliér pre rodiny a priniesť zážitkové tvorenie aj do škôl. Verím, že prostredníctvom umenia môžu deti posilniť svoj vzťah k sebe, k iným ľuďom a svetu okolo nich.

  Zdieľanie tejto vášne s rodičmi mi prináša hlboké uspokojenie. Každý úsmev, každé nové dielo a každé šťastné dieťa sú potvrdením, že som na správnej ceste. Spolu tvoríme nielen umenie, ale aj nezabudnuteľné zážitky, ktoré zostanú s nami na celý život.

  Špeciálna ponuka

  Pôvodná cena balíka je 39€, ale teraz ho môžete získať za špeciálnu cenu 19€. Navyše, ak si zakúpite Veľký balík tvorivých aktivít na leto teraz, získate mesačný vstup do online programu Tvorivé herničky na doma, kde každý týždeň dostanete dva nové videonávody priamo na mail a stanete sa súčasťou tvorivej komunity rodičov v uzavretej FB skupine.

  Výhodný balíček

  Zakúpte si ročný online program Tvorivé herničky na doma za 199€ a Veľký balík tvorivých aktivít na leto dostanete ZADARMO, spolu s Tvorivým adventným kalendárom! Viac o online programe nájdete TU.


  Objednávka

  Začnite tvoriť a spoločne s deťmi objavujte nové spôsoby, ako tráviť čas vonku a prehlbovať vaše vzájomné vzťahy. Prihláste sa ešte dnes!