Online program Tvorivé herničky na doma

Predstavujem vám jedinečnú príležitosť premeniť každý kút vášho domova na kreatívny zázrak s  novým online programom "Tvorivé herničky na doma". Tento program je špeciálne navrhnutý pre rodičov s malými deťmi vo veku od 1 do cca 6 rokov, ktorí túžia po spoločnom tvorení a chcú hravou formou podporovať rozvoj svojich ratolestí.

Čo vám ponúkam?

Každý týždeň dostanete priamo do vášho mailu 2 inšpiratívne návody plné zábavných a edukatívnych aktivít, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyžadovali len dostupné a finančne nenáročné materiály. Už žiadne zdĺhavé hľadanie nápadov na internete s neistým výsledkom - s Tvorivými herničkami máte kreativitu a zábavu na dosah ruky! Začíname už 1. mája.

Chcete ešte viac?

Pre tých, ktorí by radi mali všetko potrebné poruke bez zbytočného hľadania, ponúkam možnosť objednať si špeciálny balík so všetkým potrebným materiálom. A to nie je všetko! Prihláste sa do programu na 6 alebo 12 mesiacov a získate ako bonus Veľký balík aktivít na leto a/alebo  originálny Tvorivý adventný kalendár pre ešte viac nezabudnuteľných rodinných chvíľ.

Prečo "Tvorivé herničky na doma"?

  • Podporíte rozvoj svojich detí hravou a zábavnou formou
  • Aktivity sú jednoduché a nenáročné na materiál
  • Nové a kreatívne aktivity dostanete každý týždeň
  • Bonusy pre dlhodobých účastníkov
  • Podpora vo FB skupine

Neodkladajte to! Pridajte sa k nám a vytvorte doma prostredie plné radosti, tvorivosti a vzdelávania. "Tvorivé herničky na doma" - kde každý deň je príležitosťou na nové dobrodružstvo!

BONUSY:

  1. K účasti v online programe na 6 mesiacov získate Veľký balík aktivít na leto alebo Tvorivý adventný kalendár ZADARMO.
  2. K online programu na 12 mesiacov získate oba balíky, teda Veľký balík aktivít na leto aj Tvorivý adventný kalendár ZADARMO.
  3. Podpora vo FB skupine, kde môžete zdieľať svoje výtvory s inými rodičmi, hľadať ďalšie tipy a inšpirácie na tvorenie s deťmi a pod.

Pokiaľ vás to zaujalo, neváhajte sa prihlásiť :) Ak máte k programu akékoľvek otázky, napíšte mi mail a pýtajte sa.

Tvorivé herničky na doma / 1 mesiac

Každý týždeň od nás dostanete 2 návody a inšpirácie na prácu s deťmi. Tvorivé aktivity sú vhodné pre deti od 1 roka do cca 6 rokov.

19€

Tvorivé herničky na doma / 6 mesiacov

Každý týždeň od nás dostanete 2 návody a inšpirácie na prácu s deťmi. Tvorivé aktivity sú vhodné pre deti od 1 roka do cca 6 rokov. Súčasťou balíka je bonus vo forme Veľkého balíka aktivít na leto alebo Adventného tvorivého kalendára a podpora vo FB skupine.

99€

Tvorivé herničky na doma /12 mesiacov

Každý týždeň od nás dostanete 2 návody a inšpirácie na prácu s deťmi. Tvorivé aktivity sú vhodné pre deti od 1 roka do cca 6 rokov. Súčasťou balíka je bonus vo forme Veľkého balíka aktivít na leto + Adventného tvorivého kalendára a podpora vo FB skupine.

169€

Príplatok za materiál na mesiac

Zahŕňa všetky potrebné pomôcky a materiál pre daný mesiac ako sú výkresy, farby, hlina a pod. (líši sa každý mesiac v závislosti od aktivít) ktorý Vám príde až domov.

59€

Registrácia do online programu

Pokiaľ máte záujem prihlásiť sa do online programu Tvorivé herničky na doma, vyplňte prosím nižšie uvedený rezervačný formulár. Potvrdenie registrácie a ďalšie inštrukcie Vám budú následne doručené emailom.

V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte mailom (tvorivehernicky(zavináč)gmail.com) alebo telefonicky (0907-47-47-84).

Ozvite sa mi

Navštívte nás
BubliAteliér, Nám. Jána Kostru 1, Bratislava-DNV, 841 07

Telefón 

(+421) 907-47-47-84

E-mail  

tvorivehernicky(zavináč)gmail.com

Prihláste sa k odberu noviniek

Pokiaľ máte záujem dostávať aktuálne informácie o chystaných kurzoch a aktivitách medzi prvými, zadajte prosím svoj email.

Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!