Čo sú Tvorivé herničky

Kurzy Tvorivých herničiek sú zamerané na najmenšie deti, ktoré ešte tvoria bez akýchkoľvek obáv a predsudkov okolia. Už pre deti od útleho veku je dôležité objavovať svet a krásu okolo seba v bezpečnom prostredí a v sprievode milujúcej osoby. Mojím cieľom je, im túto možnosť ponúknuť a vy tak môžete spolu s nimi objavovať a skúšať nové veci bez toho, aby ste následne museli stráviť čas upratovaním domácnosti :) 

Deti majú počas herničiek k dispozícii vždy viacero aktivít, z ktorých si môžu slobodne vyberať. Niektoré aktivity zvládajú deti samé, príp. s rodičom ako sprievodcom, inými aktivitami ich sprevádzam ja a ponúkam im pomôcky a postupy, ktoré sú pre nich zväčša nové. 

Herničky sú zamerané na proces tvorby, užitie si spoločne stráveného času a zoznamovanie sa s novými vecami. Netlačím na výkon a snažím sa deťom dopriať pri tvorbe čo najviac slobody a priestoru na skúšanie a objavovanie. 

Pracujeme s mnohými materiálmi: používame rôzne druhy farieb ako sú vodové, temperové, prstové, potravinárske, akrylové, papierov - napr. výkresy, desiatové papiere, baliace papiere, krepové, samolepiace, veľkoformátové, hodvábne a pod. Pracujeme s  hlinou, sádrou a sádrovými obväzmi, drevom, kovom, vlnou, soľou, tušom, maľujeme ľadom aj dažďom, okrem toho kreslíme, striháme, lepíme, modelujeme, skladáme, zmývame, presýpavame, otláčame, fúkame a mnoho ďalšieho.

Ozvite sa mi

Navštívte nás
BubliAteliér, Nám. Jána Kostru 1, Bratislava-DNV, 841 07

Telefón 

(+421) 907-47-47-84

E-mail  

tvorivehernicky(zavináč)gmail.com

Prihláste sa k odberu noviniek

Pokiaľ máte záujem dostávať aktuálne informácie o chystaných kurzoch a aktivitách medzi prvými, zadajte prosím svoj email.

Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!